swolowo
Dziś jest: Wtorek 02 września 2014, imieniny: Stefana i Juliana

eboi

oferta

ssse

sit

Gospodarka

2008-09-27 09:29:38

Wójt oceniał i nagradzał strażaków

Realizacja zadań w zakresie ratowania życia ludzkiego i mienia przebiegała na terenie Gminy Słupsk na bardzo dobrym poziomie organizacyjno-operacyjnym – podkreślał Mariusz Chmiel, wójt Gminy Słupsk oraz Szef Obrony Cywilnej i Zarządzania Kryzysowego. – Jednostki Ochotniczych Straży Pożarnych są szkolone w zakresie likwidacji skutków klęsk żywiołowych, katastrof czy awarii przemysłowych. Wójt podkreślił także, że w zakresie obrony cywilnej bardzo dobrze przygotowana jest kierownicza kadra gminy, zakładów pracy oraz szkół. – Zostało to potwierdzone podczas ćwiczeń obrony cywilnej i bezpieczeństwa przeciwpożarowego, które odbyły się w zeszłym roku w październiku na terenie zakładu Bałtyk-Gaz, Zespołu Szkół i Osiedla w Jezierzycach – dodaje wójt.Za dobrą współpracę podziękował wszystkim dh Zygmunt Hoppe, koordynator działań w zakresie bezpieczeństwa i ochrony przeciwpożarowej. – Podziękowania należą się także komendantowi Powiatowej Straży Pożarnej w Słupsku oraz staroście słupskiemu – podkreślał dh Zygmunt Hoppe. Listy pochwalne otrzymali od wójta: załoga Fabryki Przekładni Kątowych Starosielski w Bierkowie, załoga Słupskiej Fabryki Obuwia Nord w Strzelinku, nauczyciele oraz uczniowie Zespołu Szkół w Jezierzycach oraz Szkoły Podstawowej w Głobinie, OSP Bukówka, OSP Kusowo oraz OSP Wiklino.
Nagrody od wójta otrzymali:
dh Dariusz Lipiński z OSP Kusowo – za zdobycie tytułu „Strażaka Roku 2007”
dh Zdzisław Frączkiewicz, naczelnika OSP Jezierzyce – za zdobycie tytułu „Naczelnika Roku 2007”
dh Marek Jankowski, prezes Zarządu OSP Bukówka za zdobycie tytułu „Przodującej OSP roku 2007
Wyróżnienia otrzymali: - Swołowo – Zbigniew Ptaszkowski, Wiesław Ptaszkowski, Kamila Walos, Tomasz Hanulak
- OSP Bruskowo Małe – Bogdan Ordon, Tomasz Kulpa, Marta Kutniowska, Marian Bizek
- OSP Gałęzinowo – Marek Mazurek, Mirosław Słomczyński, Aleksandra Strzelecka, Krzysztof Skrzypa
- OSP Strzelinko – Jerzy Mazurek, Czesław Mróz, Roman Oleś, Anna Alichnowicz
- OSP Strzelino – Ryszard Nowakowski, Krzysztof Świątek, Kazimierz Kowalczyk
- OSP Włynkowo – Wojciech Baran, Joanna Szmitd, Wiesław Ćwiok, Grzegorz Szczęśniak
- OSP Kusowo – Mirosław Klemiato, Krystian Hoppe, Natalia Gostkowska, Jarosław Fidor
- OSP Jezierzyce – Adam Wójtów, Michał Modrzejewski, Krzysztof Mularczyk
- OSP Bukówka – Marek Jankowski, Ryszard Sadowski, Aldona Chrzanowska, Adam Okłocki
- OSP Wiklino – Jan Sygnowski, Benedykt Brzeziński, Krzysztof Synowski.
- Zakłady pracy, szkoły i sołectwa – Janusz Starosielski, Mieczysław Sztrajbel, Renata Lemisiewicz, Tadeusz Frąckowski, Marian Bojczuk, Brygida Matczak, Edyta Walo, Jolanta Mazuek oraz Teresa Krupa.



+ dodaj swoją opinie
Autor:
E-mail:
Treść:
Wpisz kod:   

Komentarze są własnością ich twórców.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia